کلکسیون دامنه‌های سه حرفی جیبرس

کلکسیون دامنه‌های سه حرفی جیبرس

ما تمامی دامنه‌های سه‌حرفی آی‌آر موجود رو لیست کردیم و گشتیم و گشتیم و اون‌هایی که خالی بودن رو لیست کردیم تا شما بتونید خیلی سریع دامنه‌ کوتاه خودتون رو پیدا کنید

انتخاب #دامنه کوتاه برای کسب و کار جهت استفاده در شبکه‌های اجتماعی یا کاربردهای دیگه میتونه یک انتخاب هوشمندانه باشه. اما برای انتخاب یک دامنه مناسب باید زمان زیادی رو برای جستجو و پیدا کردن دامنه‌های سه‌حرفی صرف کنید. ما به این فکر افتادیم که تمامی دامنه‌های سه‌حرفی آی‌آر موجود رو لیست کردیم و گشتیم و گشتیم و اون‌هایی که خالی بودن رو لیست کردیم تا شما بتونید خیلی سریع دامنه‌ مناسبی برای خودتون پیدا کنید.

جالبه بدونید که بیش از ۴۷ هزار دامنه سه‌حرفی آی‌آر داریم و از این تعداد حدود ۱۷ هزار دامنه خالی هستند و هنوز خریداری نشده‌اند و لیست این دامنه‌های کوتاه با ارزان‌ترین قیمت در #جیبرس در دسترس شماست. ما به‌صورت منظم لیست دامنه‌ها رو میگردیم تا اون‌هایی که از طریق سایر نمایندگان یا #ایرنیک خریداری شدند رو حذف کنیم و حتی اون‌هایی که آزاد شدند رو دوباره به لیست اضافه کنیم. میخواستیم دامنه‌های ۴حرفی آی‌آر رو هم لیست کنیم ولی تعداد اون‌ها بیش از یک میلیون دامنه بود و محدودیت‌های ایرنیک و نیاز به بروزرسانی منظم اون‌ها منجر به انصراف ما از این کار شد.

برای دسترسی به این لیست کافیه وارد پنل کاربری خودتون در جیبرس بشید و به مرکز دامنه برید. سپس از منوی سمت چپ،‌ بر روی گزینه خرید دامنه‌های ۳حرفی بزنید تا لیست رو ببینید.

ما نه تنها دامنه‌های کوتاه رو لیست کردیم، بلکه امکان #جستجو توی اون‌ها رو هم فراهم کردیم. کافیه یک یا دو کاراکتر را سرچ کنید تا لیست محدودتر بشه. مثلا همین الان ۱۷۸۸۱ دامنه سه‌حرفی داریم و با جستجوی حرف j‌ تعداد دامنه‌ها به ۴۶۱ عدد محدود میشه.

اگر در خرید دامنه نیاز به راهنمایی دارید می‌تونید آموزش صفرتاصد خرید دامنه آی‌آر در جیبرس رو ببینید.

توصیه شده برای شما

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

۵
۳
۵
۶۷ ٪
۴
۰ ٪
۳
۰ ٪
۲
۰ ٪
۱
۰ ٪
عباس
عباس
۱۴۰۱-۰۸-۰۵ ۰۹:۲۵

تشکر از شما

سعید
سعید
۱۴۰۰-۰۵-۰۸ ۱۷:۴۰

ممنون ازتون. من از این امکان استفاده کردم خیلی خوب و سریع ، اما راهنمایی امکانات کم هستش

بدون نام
بدون نام
۱۴۰۰-۰۱-۱۶ ۰۹:۰۱

ممنون ازتون. من از این امکان استفاده کردم خیلی خوب و سریع بود